Anasayfa » Konya Yerel Haberleri
Komek,Asem Kayıtları Başlıyor.
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri (ASEM)’nde yeni dönem kayıtları 24 Ocak-4 Şubat arası internet üzerinden ve kurslardan yapılacağı belirtildi.
Güneysınır'da Ekonomi Zirvesi
Zirveye Güneysınır Kaymakam V. Kübra Kurtoğlu, İlçe Belediye Başkanı İsmail Özcan, KONSİAD Genel Başkanı Kemal Çelik, KONSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul, Konya, Beyşehir ve İlçede faaliyet gösteren çok sayıda iş adamı katıldı. İş adamlarına Güneysınır ile ilgili yapılan sunumun ardından yapılan değerlendirmelerde Güneysınır'a yeni yatırımların kazandırılması noktasında prensipte
İlçede Organik Tarım Eğitimi
"Organik Tarımın Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında organik ürünün özelliği, üretim tekniği, çevre ve insan sağlığına etkileri konusunda Güneysınırlı çiftçilerimize yönelik eğitimler devam ediyor.
Konya'da tüp patlaması!
Konya'nın Akşehir ilçesinde bir apartmanın bodrum katındaki piknik tüpünün patlaması sonucu 8 dairede hasar meydana geldi.
Belediye Başkanından Ziyaret
Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan'dan, Kaymakam Kübra Kurtoğlu’na ziyaret.
Kaymakam Görevine Başladı
Güneysınır İlçemize yeni kaymakam atandı.
Erkol ailesinin mutlu günü
İlçemize bağlı Avcıtepe köyünden bakliyat işi ile uğraşan Hemşehrimiz Ali ERKOL'un oğulları Bekir ve Mehmet 06.05.2012 tarihinde yapılan çifte düğün ile dünya evine girdi.
Başkan Demir'e ziyaret
Karatay Kaymakamı Mustafa Altıntaş Başkan Ahmet Demiri ziyaret etti.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8374     EURO 6.5640     IMKB 96158     ALTIN 240,211    
Süper Lig
1.Lig
*KONYA
16 nisanda tercihiniz nedir?