GÜNEYBAG İ.Ö.O KERMES

Güneybağ İlköğretim Okulu'nun düzenlediği kermes çoşku ve yardımlaşma duygularıyla iç içe yaşandı

19 Mayıs 2012 Cumartesi 17:24 < HAKKIMIZDA

Güneysınır İlçesi Güneybağ İlköğretim Okulu tarafından içinde kermesinde yer aldığı Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Sergisi düzenlendi.

Okul bahçesinde düzenlenen ve Güneysınır halkının yoğun ilgi gösterdiği kermeste öğrenci velilerinin yaptığı yiyecekler ve Teknoloji Tasarım Öğretmeni Nuray DURAN'ın öncülüğünde öğrencilerin teknoloji tasarım dersinde yaptıkları çalışmalar katılanların beğenisine sunuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Güneybağ İlköğretim Okulu Müdürü Ayşen ATALAY, Teknoloji Tasarım sergisi konusunda ilçede bir ilki gerçekleştirdiklerini ve bu konuda yapılacak sonraki çalışmalara örnek olacaklarından dolayı mennuniyetini dile getirdi.

Güneybağ İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Abdullah Korkmaz'da serginin düzenlenmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ederek, sergiden elden edilen gelirlerin okulun eksikliklerinin giderilmesinde noktasında önemli katkı sağlayacağını belirtti.

Düzenlenen kermese, Güneysınır Kaymakamı Mehmet Halis AYDIN, Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet DEMİR, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve çok sayıda vatandaş katıldılar.

Kermeste, Güneysınır Kaymakamı Mehmet Halis AYDIN ve Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet DEMİR öğrenciler tarafından yapılan ve üzerlerinde kendi resimleri bulunan ahşap boyama çalışmalarını satın aldılar.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8382     EURO 6.5652     IMKB 96085     ALTIN 240,242    
Süper Lig
1.Lig
*KONYA
16 nisanda tercihiniz nedir?